Tooted

Siit leiate valiku suurepärastest raamatutest, mis oleme välja andnud:

1. Toit meid kahjustab. Toit meid tervendab.

Hind: 39,90€

On teaduslikult tõestatud, et toidu ja meie tervise vahel on otsene seos. Raamatust saate teada, kuidas tõhusalt leevendada ja ravida haiguseid toiduga, kuidas noorem välja näha ning pikendada oma eluiga. Milliseid toiduaineid vältida või vähem tarbida ja isegi kuidas koostada isiklik toitumiskava! See suurepärane teos on koostatud tähestikulise järjekorra põhimõttel, mille abil saate lihtsalt ja kiirelt leida teavet haiguste ja toiduainete kohta ning saada usaldusväärset ja teaduslikult tõestatud nõuandeid Teile ja Teie perele.

2. Tavalised asjad, tavatud kasutusviisid

Hind: 39,90€

Põnev on avastada, kuidas igapäevaste tarbeasjade “salajane elu” võib paremaks muuta SINU elu! Geniaalsed nipid, kuidas päästa päev ja kiirendada koristamist, eemaldada plekke, säästa raha.

3. 1001 kodust ravivõtet

Hind: 39,90€

See on vaieldamatult parim kaaslane, et saada nõuandeid, näpunäiteid ja nippe, et säilitada energilisus ja hea tervis igas vanuses. Kuidas leevendada külmavilli? Kuidas võidelda migreeni vastu? Igas majapidamises leiduvad vahendid kui apteek? Nendele ja paljudele teistele tervise küsimustele vastav ülim tervise käsiraamat.

4. Suur tarkuste raamat

Hind: 39,90€

Kaasaegne ja rohke pildimaterjaliga teatmeteos, mis on sobilik kasutamiseks kogu perele. Ülevaatlikud joonised, skeemid, diagrammid ja illustratsioonid aitavad erinevaid valdkondi paremini seostada. Nii jäävad põhiteadmised nagu mängeldes meelde. Selles raamatus on toodud teave ja faktid teemade kaupa: maa ja kosmos, looduslugu, inimese keha, teadus ja tehnoloogia, ajalugu ja kultuur. Kõik faktid on ekspertide poolt kontrollitud. Vajalik teatmeteos, mida saab ikka ja jälle kätte võtta, et leida huvitavat ja olulist infot.

5. Maailma suurimad mõistatused

Hind: 39,90€

Müsteeriumid tänapäevast, kuni aegade alguseni, hämmastavad sündmused, suurepärased avastused, maailmakuulsad organisatsioonid ja palju muud- See raamat viib Teid teadmiste piiridesse ja toob nähtavale paljud saladused, paljud millest Te ei ole isegi varem kuulnud. Te ei loe ainult inimestest ega organisatsioonidest, vaid toome Teieni veel taimede keele ja suhtluse, või huvitaks Teid hoopis salapärased maamärgid, mis leiduvad üle kogu maailma.

6. Tervise teejuht

Hind: 39,90€

Raamat heidab pilgu meditsiinimaailma ning annab hindamatuid juhiseid, mida Te saate igapäevaelus kasutada. Juhendis on üle 300 lehekülje informatsiooni mida kaunistavad illustratsioonid, infokastid ja tabelid. Me oleme teinud koostööd ekspertidega, et tuua Teile kõige õigemaid ja ajakohasemad teadmised. Te saate vastuseid enda küsimustele kiiremini, kui kunagi varem.

7. Suur köögiviljaraamat

Hind: 39,90€

Kokaraamat, aianduskäsiraamat, terviseõpik ja käsitöö kogumik – kõik ühes! See mahukas raamat hõlmab üle 50 juurvilja kõiki kasutusviise – artišokkidest suvikõrvitsani. Siit leiate nõuandeid, kuidas perele köögiviljadest maitsvaid roogasid valmistada; järele proovitud ja katsetatud koduste ravimite retsepte igapäeva vaevuste puhul; kuidas valmistada odavaid ja keemiavabu juukse- ja ilutooteid; 120 maitsvat retsepti, mida oma menüüsse lisada ning palju muud!

8. 1000 looduse imet

Hind: 39,90€

Roosad jõed, sinine kuu, Šokolaadi mäed – mis need on, miks tekivad? Linnud, kes lendavad 12 000 miili igal aastal? Looduse pärlid, müsteeriumid ja imed, mis kõik ootavad Teie poolset avastamist. Väga huvitavad teadmised ja palju ilusaid pilte loodusest, mida ei pruugi ise näha.

9. Nutikad nipid ja trikid teie kodu heaks

Hind: 39,90€

Suurepärane raamat, mis sisaldab kasulikke näpunäiteid oma igapäevase rutiini lihtsustamiseks, säästes Teie aega ja raha!

10. Superlihtsad supertoidud

Hind: 39,90€

Suurepäraste ideede ja vapustavate retseptidega täidetud raamat „Superlihtsad Supertoidud“, mis on iga kodukoka asendamatu abimees köögis! See mahukas raamat toob Teieni kõige populaarsemad supertoidud, mida enda söögilauale tuua. Maitsvad ja tervislikud retseptid kogu perele, olgu see hommikusöögiks, õhtusöögiks või magustoiduks, igas retseptis leidub vähemalt üks supertoit, millega ennast ja enda lähedaste tervist rõõmustada. Tervislik toit ei pea olema maitsetu ja seda ei ole keeruline valmistada ning see raamat tõestab seda.

11. Looduse Ravimid

Hind: 39,90€

Põnev ja põhjalik teave maailma 100 kõige kaunima paiga
kohta, mille kohta käiva informatsiooni on kokku pannud
tunnustatud eksperdid, ajaloolased ja loodusteadlased.

327 leheküljeline raamat enam kui 500 värvilise illustratsiooniga annab praktilisi nõuandeid ja teavet rohkem, kui 150 haiguse ravi kohta. Peatage haigused enne, kui need teid peatavad! Ennetamine on parem, kui ravimine. Raamatust saate teada, kuidas haigusi ennetada, samuti sümptomeid ära tunda ja vaevusi ohutult ravida. Just see raamat võib panna Teid taimi teise pilguga vaatama ja armastama oma kodumaa taimestiku rohkust.

12. Parimatest parimad kohad maailmas

Hind: 39,90€

Põnev ja põhjalik teave maailma 100 kõige kaunima paiga
kohta, mille kohta käiva informatsiooni on kokku pannud
tunnustatud eksperdid, ajaloolased ja loodusteadlased.

Raamatus on välja toodud 100 kõige imelisemat ja huvitavamad kohta maailmas. Esindatud on kõik eriilmelised piirkonnad: kõigil mandritel, looduslikud ja inimtekkelised, iidsetest aegadest ja tänapäevast… mäed, muuseumid, loodusimed, rannad, pilvelõhkujad, sillad, järved, linnad… ainult kõige hämmastavamad kohad, mida kindlasti meist igaüks sooviks oma silmaga näha.

13. Naturaalselt kodus valmistatud

Hind: 39,90€

Põnev ja põhjalik teave maailma 100 kõige kaunima paiga
kohta, mille kohta käiva informatsiooni on kokku pannud
tunnustatud eksperdid, ajaloolased ja loodusteadlased.

See on tõeliselt põhjalik retseptiraamat, mis selgitab, kuidas valmistada ja säilitada värskeid looduslikke saaduseid ning seejärel nautida neid kogu perega. Mis võiks olla maitsvam, kui Teie enda köögis valmistatud toit, mis on värske ja tervislik, ei sisalda kunstlikke säilitusaineid ega kemikaale ning mida saaks aastaringselt süüa? Sellest praktilisest raamatust leiate ammu unustusehõlma vajunud ja kaasaegsele köögile kohandatud retsepte, mis aitavad kiiresti ja lihtsalt valmistada maitsvaid ja tervislikke roogasid. Lisaks leiate suurepäraseid ideid, kuidas oma hoiuseid kaunilt esitleda või pakendada, et saaksite neid lähedastele kinkida!