MIS ON READER’S DIGEST?

Reader’s Digest on ülemaailmselt tuntud kirjastus, mis asutati aastal 1922. Kirjastuse poolt oma lugejatele pakutavaid väljaandeid avaldatakse rohkem kui 35 erinevas riigis üle maailma. Väljaannete sisu on informatiivne, meelelahutuslik ja populaarteaduslik-hariv. Reader’s Digest on pälvinud oma lugejate tähelepanu tänu väljaannete kõrgele kvaliteedile ja mitmes riigis on Reader’s Digest suurim kirjastus. Laia tootevalikusse kuuluvad eneseabiraamatud, atlased, nõuandvad raamatud ning teised maailmas tuntud teosed, mis on kõik kättesaadavad ka Sinule.

Reader’s Digest pakub oma lugejatele erilist võimalust tutvuda pakutavate väljaannetega kohas, mis on lugejate jaoks kõige mugavam – lugejate endi kodus. Seetõttu saadab kirjastus lugejatele väljaannete pakkumised posti teel otse koju. Kui lugeja tellib pakutava raamatu, toimetab kirjastus selle lugejale lähimasse postkontorisse. Nii ei pea lugejad külastama raamatukauplust selleks, et pakutava teosega tutvuda, vaid võivad seda teha oma kodus.

Miks me korraldame loosimisi ja auhinnamänge?

Selleks, et võita Sinu tähelepanu! Me korraldame auhinnamänge sama eesmärgiga nagu tavalised kauplused, kes sätivad oma oma vaateaknad võimalikult ligitõmbavateks, ning saavad sellega möödakõndijate tähelepanu. Kasutame korraldatavaid auhinnamänge juhtimaks tähelepanu meie väljaannetele. Usume, et võimalus reaalselt võita väärtuslikke auhindu julgustab meie lugejaid meile vastama ja meie väljaannetest huvituma. Üldiselt on aga meie väljaannete kõrge kvaliteet peamiseks ajendiks lugejatele meie pakkumisele JAH-vastust andma.

Osalemine auhinnamängudes, 25 000 eurose Suure Auhinna ja 5000 eurose Kiiruse Boonuse loosimises, on tasuta! Teil ei ole vaja maksta selle eest, et mängus osaleda. Võimalus auhinna võitmiseks ei tähenda seda, et peaksite ilmtingimata midagi ostma. Kõigil kes saavad meie pakkumise, on õigus mängus osaleda ja osaleda 25 000 eurose Suure Auhinna loosimises. Kõik osalejad saavad võrdse võimaluse võita 25 000 euro suurune Suur Auhind.

Lisainfot Reader’s Digest’i kohta leiate meie veebilehelt www.rd.com