MEIE PARTNERID

Meil on rõõm teha koostööd järgnevate teenusepakkujatega:

National Geographic on maailma üks tuntuimatest ja hinnatuimatest kvaliteetajakirjadest, mis on järjepidevalt ilmunud alates 1888 aastast ja mille väljaandjaks on mainekas National Geographic Society.

Omniva (endise nimega Eesti Post) on vanim ja suurim postiteenuse pakkuja Eestis, mille ajalugu ulatub aastasse 1918, ning kellest tänaseks on saanud rahvusvaheline logistikaettevõte.

Müügimeistrite AS kõnekeskuse sõbralikud ja toredad konsultandid aitavad infotelefoni numbril kõiki meie kliente nende murede, soovide ja heade mõtetega.

IMG Numeri on pikima ajalooga ning suurimaid Eestis tegutsevaid raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb kõigis kolmes Balti riigis. IMG Numeri klientide hulgast leiab nii äsja tegevust alustanud ettevõtteid kui suuri, rahvusvahelisi kontserne.

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ nõustavad ja aitavad meid kõiksugustes õigusega seotud aladel. Nad on oma teadmistega pakkunud tuge enam kui 300 kliendile. PwC kliendid on juhtivad kodumaised ja ka rahvusvahelised ettevõtted ning ka avaliku sektori organisatsioonid.