MEIE PARTNERID

Meil on rõõm teha koostööd järgnevate teenusepakkujatega:

National Geographic on maailma üks tuntuimatest ja hinnatuimatest kvaliteetajakirjadest, mis on järjepidevalt ilmunud alates 1888 aastast ja mille väljaandjaks on mainekas National Geographic Society.

Omniva (endise nimega Eesti Post) on vanim ja suurim postiteenuse pakkuja Eestis, mille ajalugu ulatub aastasse 1918, ning kellest tänaseks on saanud rahvusvaheline logistikaettevõte.

To respond to these inquiries, I controlled an open-finished review to three segments of my Freshman Writing students of National Tsing Hua University. The 55 college students were English majors going to their first seven day stretch of classes in the fall semester. Thus, when they composed their perspectives, they had no involvement with writing school assignments and had no information about assignment writing service australia and my own perspectives and works on concerning the instructing of writing. Every student got two stapled sheets of A-4 size paper with the accompanying inquiry imprinted on the highest point of the main page: When deciding to compose a paper for class, which do you like: (a) the subject is picked by you, or (b) the theme is doled out to you?” I educated the students that the reason regarding the writing was to give me data about their perspectives for this examination extend just as to fill in as an ungraded analytic evaluation of their in-class writing capacity. I additionally shunned sharing my own perspectives about this inquiry. The students had 30 minutes in which to compose their reactions.

Müügimeistrite AS kõnekeskuse sõbralikud ja toredad konsultandid aitavad infotelefoni numbril kõiki meie kliente nende murede, soovide ja heade mõtetega.

IMG Numeri on pikima ajalooga ning suurimaid Eestis tegutsevaid raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb kõigis kolmes Balti riigis. IMG Numeri klientide hulgast leiab nii äsja tegevust alustanud ettevõtteid kui suuri, rahvusvahelisi kontserne.

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ nõustavad ja aitavad meid kõiksugustes õigusega seotud aladel. Nad on oma teadmistega pakkunud tuge enam kui 300 kliendile. PwC kliendid on juhtivad kodumaised ja ka rahvusvahelised ettevõtted ning ka avaliku sektori organisatsioonid.