Uudised

RD Direct Estonia kontori ajutine sulgemine

RD Direct Estonia annab teada, et Suure Auhinnamängu kontor, aadressil Tartu mnt 43, A korpus 10128 Tallinn on ajutiselt suletud.

Infokanalite töös muudatusi ei esine ning üleüldine töö jätkub tavapäraselt. Antud olukord ei mõjuta ka tellimuste esitamise võimalust, kuid kahjuks võib pakkide tarne mõne päeva võrra hilineda.

Küsimuste puhul palume ühendust võtta meie kõnekeskusega +372 730 3760 või kirjutada meile e-posti aadressile info@rddirect.ee

Täiendavatest muudatustest või kontori avamisest anname teada meie kodulehel.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Suure Auhinnamängu-4 võitjad on selgunud!

Meil on hea meel teatada, et 18.12.2019 loosisime me välja Suure Auhinnamängu-4 võitjad.

Mõlemad võidud läksid Lõuna-Eestisse ja võitjateks osutusid Proua Luule Sarap Elvast, kes võitis Eriauhinna 15 000€ ja Proua Sirje Mattus Põlvast, kes ei võitnud ainult Suure Auhinna peavõidu 25 000€, vaid ka Püsikliendi Auhinna, 5000€.

Mõlemale võitjale on tähitud kirjad välja saadetud ja mõlemad võitjad on meiega ka juba ühendust võtnud.

Palju õnne meie võitjatele!

Asume uuel aadressil!

Meil on hea meel teatada, et meie Suure Auhinnamängu meeskond on kolinud uude asukohta. Meie uueks aadressiks on Tartu mnt 43, A korpus, 10128 Tallinn, kus me asume alates 06. novembrist 2019.

Tartu mnt 43, A korpus
10128  Tallinn

Meie uus kontor asub kahe minuti kaugusel trammi peatusest ja hoone kõrval on ka tasuline parkimine. Välisuksel on juba vastavad viidad ja sildid väljas, et meid ülesse leida.

Rõõmsate soovidega,

RD Direct Estonia OÜ

Kevadkataloogi Lisaauhinna võitja

Ilusate päikesepaisteliste ilmade saatel saime tähistada rõõmsat sündmust, kus toimus Kevadkataloog 2019 Lisaauhinna loos!
Oleme alati väga rõõmsad nende eriliste sündmuste puhul ning loodame alati oma võitjatele ainult parimat.

Seekordne Lisaauhinna, 500€, võit läks Pärnumaale, Paikusele ja võitjaks oli Proua Helene!

Oleme võitjaga juba kontakti saanud. Soovime Proua Helenele veelkord palju õnne ning kõigile osalistele jätkuvat loosiõnne järgnevates loosides!

Lisaauhinna loos 2500€!

Tervitused tärkava kevadega!

Oleme alustanud väga põnevat kampaaniat Eesti erinevate ajakirjade ja ajalehtede vahel.

Seekordseks võidufondiks on lausa 2500€ Lisaauhind, mis läheb kohe juba 14.juuni loosimisse! Muidugi on kõigil vastuse saatjatel võimalus osa võtta aasta lõpus toimuvast Suure Auhinna loosist, väärtusega 25 000€.

Järgides esitatud kuupäeva vastamiseks, küündib peaauhind aasta lõpus lausa summani 30 000€!

Kahjuks jõudsid trükikratid meid külastada enne, kui märkasime ning seetõttu on kaardil olevates reeglites kirjas, et võitja peab ühendust võtma hiljemalt 03.juuni 2019, kuid tegelikkuses on selleks siiski 03.juuli 2019. Saadame võitjale tähitud kirja koos kõige vajaliku informatsiooniga, seega pole muretseda tarvis!

Head loosiõnne soovides!

Suur Auhinnamäng

Aasta 2018 kokkuvõte

Kiirel sammul on kätte jõudnud 2019. aasta ning aeg on teha kokkuvõte eelmise aasta saavutustest ja võitudest!

Eelnev aasta oli väga produktiivne, kuna andsime välja lausa 2 uut raamatut! Uued pealkirjad olid “1000 Looduse Imet” ja “Suur Tarkuste Raamat”. On rõõm tõdeda, et mõlemad raamatud võeti Teie poolt vastu palava huviga.

Let Infants Regulation The Country Self-reliance Day is nearing and so are the iHerb uses. This time is committed to the babies with as much as 25% off on youngster’s way of living purchasing consisting of infant lotion, body wash & shower gel, child wipes, diaper creams, children hair shampoo and bathroom, hair & scalp, hair shampoo & conditioner, hair care, skin treatment, body treatment and so on. No need of using any iHerb discount coupon code https://herbcoupon.net/ to make use this deal. So, unwind and shop with confidence, understanding that iHerb is committed to connecting you with the very best and finest herbal items offered. Appreciate the freedom of purchasing endless for your little kids as well as make use the very best offers on GrabOn.

Meie 2018 aasta teise poole kõik Lisaauhinna võitjad on leidnud tee meieni ning kõigiga oleme juba kohtunud – meie poolt ainult veelkord Palju-palju õnne!

Samuti toimus aasta lõpus üks väga tähtis sündmus, nimelt kogu aastat kokkuvõttev loosimine, kus läksid loosi Suur Auhinnamäng-3 auhinnad:

Suur Auhind, väärtusega 25 000 €, Püsikliendi Auhind väärtusega 5000 € ja Eriauhind väärtusega 15 000 €.

Siit leiate ka video loosist:

https://www.youtube.com/NKMQ7il6MpM

Väga hea meel on teatada, et selle aastane Suure Auhinna võitja oli väga hoolas ning saatis oma vastuse tagasi õigeaegselt ja tänu sellele oli võidusummaks maksimaalne summa ehk 30 000 €!
Võitjaks oli Proua Hille T. Pärnust!

Eriauhinna, 15 000 € võit läks seekord aga Jõhvi ning võitjaks oli Proua Irina Š!

Oleme võitjatega juba kohtunud ning soovime neile veelkord palju-palju õnne!

Ilusat uut aastat soovides!

Suure Auhinnamängu kollektiiv


Lisaauhinna, 1000 euro võitja, käekella “Diplomatic” kampaanias

Esmalt soovime Teile rõõmsat suve ning palju ilusaid ilmasid, mida nautida!

Meil on suur rõõm teatada, et oleme saanud läbi viia järjekordse Lisaauhinna loosimise, mille võiduks oli seekord 1000 eurot!

Loosimine toimus 25.juuni 2018 ning seekordne võit läks Tallinnasse – oleme võitjaga juba kontakti saanud!

Soovime Teile kõigile edu järgnevateks loosimisteks ning kindlasti head loosiõnne ka selle aastase Suure Auhinna, Püsikliendi Auhinna ja Eriauhinna loosideks!

Teie Suure Auhinnamängu kollektiiv!

Kevadkataloogi Lisaauhinna võitja

Kätte on jõudnud hetk, kui saame suure heameelega kuulutada välja meie Kevadkataloogis toimunud Lisaauhinna loosi, 500 euro, võitja!

Selleks osutus seekord Proua Helgi Z., Võrumaalt!

Oleme võitjaga juba ühendust saanud ning teistele soovime kindlasti head loosiõnne tulevikus!

Parimate kevadiste soovidega,

Suure Auhinnamängu kollektiiv

Oleme kolinud!

Teatame, et meie kontori aadress on muutunud. Asume alates 2018. aastast kesklinnas, aadressil Pärnu mnt 20, Tallinn.

Meie juurde saab väga mugavalt tulla trammiga, mille peatus jääb üsna maja lähedale. Auto parkimise võimalus kahjuks aga puudub ning sellega tuleks arvestada eelnevalt. Välisuksel on juba vastavad viidad ja sildid väljas, et meid ülesse leida.

Rõõmsate soovidega,

RD Direct Estonia OÜ

Suur Auhinnamäng-2 finaal!

Meil on suurim rõõm ja heameel teatada, et toimunud on Suure Auhinnamäng-2 finaal ja loosimine!

Taaskord on meil võimalus teha inimesed õnnelikumaks ning anda ära suurepärased auhinnad. Suur Auhinnamäng-2 kampaania osutus meeldivalt populaarseks ning andsime aasta jooksul välja mitu uut raamatut, mille vastuvõtt on olnud positiivne. Aasta jooksul on meil olnud ka mitu Lisaauhinna kampaaniat, mille raames andsime aasta jooksul välja lausa 2000 eurot. Sellele lisandus nüüd Suur Auhind 25 000 eurot, Püsikliendi Auhind 5000 eurot ja Eriauhind 15 000 eurot.

To assist clients stay healthy, iHerb offers economical prices that fit a selection of spending plans in addition to numerous different sales. You can locate the shop’s ideal deals on its home page however navigate to the Super Specials section to locate a much more breakdown of discounted products. The shop additionally provides its very own distinct benefits program. Rather than having clients earn incentives via purchases, they make rewards via referring others to the store https://herbcoupon.net/. In a single year, the top 10 benefits participants made over $130,000 in rewards, and also the typical amount for regular customers in a solitary month was $1,200. If you prepare to put an order at iHerb as well as would certainly choose to conserve upfront at a discount rate that’s also more than the list price, find out about our vouchers below.

Seega oleme sellel aastal välja jaganud lausa 47 000 euro väärtuses auhindu.

Selle aastased Suur Auhind ja Eriauhind läksid mõlemad Saaremaale.

Siit saate näha ka videot meie selle aastasest loosimisest:

Meeldivaid elamusi ja rohket loosiõnne uueks algavaks kampaaniaks!

Teie RD Direct Estonia OÜ

“Tavalised asjad. Tavatud kasutusviisid” – uus raamat Suures Auhinnamängus!

Suure põnevusega teatame, et alates 17.07.2017, alustab meie järgmine kampaania ja seda juba uue raamatuga – “Tavalised asjad. Tavatud kasutusviisid”!

Nüüd tasub eriti tähelepanelik olla ja oma postkasti vaadata, kas ka Teil tekib võimalus osa võtta meie väga vahvast “Suurest Auhinnamängust” ning saada võimalus olla esimeste seas, kes saab tutvuda meie väga praktilise raamatuga.

Head loosiõnne!
Teie RD Direct Estonia

Suur Auhinnamäng-2 alustab täna – 13.03.2017

Meil on hea meel teatada, et meie järgmine mäng – Suur Auhinnamäng-2 – alustab täna. Taaskord kutsume mängus osalema ja kasutama võimalust võita suuri auhindu. Kogu auhinnafondi suurus on 45 000€!

Ära jäta kasutamata võimalust võita auhindu ning leida uusi raamatuid, mis on tellitud spetsiaalselt Suure Auhinnamängu osalejatele.

Palju edu!

Tervitades
RD Direct Estonia tiim

1.2.2017

Lõpuks kohtusime oma Suure Auhinnamängu auhinnavõitjaga ja andsime üle auhinnad!

See kolmapäev oli väga huvitav päev kogu RD Direct Estonia meeskonnale – lõpuks kohtusime meie 30 000€ võitjaga Hiie Kostinaga Valgjärvelt ning 15 000€ suuruse Eriauhinna võitja Aino Kairoga Tamsalust.

Meie võitjale pühendatud auhinna tseremoonia käigus ulatas juhatuse liige, Juozas Mačys, pidulikult üle sümboolse auhinna võitmist kinnitava sertifikaadi.

Suure Auhinnamängu peavõidu võitnud Hiie Kostina ei võitnud mitte ainult 30 000€ suurust peavõitu, vaid ka Lojaalsus auhinna, mille suuruseks oli 5000€. Kokku võitis võitja 40 000€.

Eriauhinna võitjal Aino Kairol oli võimalik valida täiesti uue 15 000€ väärt auto Škoda Rapid või 15 000€ sularaha, millest võitja valis sularaha.

Palju õnne meie võitjatele!

Auhinna üleandmise tseremoonia video leiad siit:

12.12.2016

35 000 euro suuruse Suure Auhinna, 5000 euro suuruse Püsikliendi Auhinna  ja 15 000 euro suuruse Teise Eriauhinna võitjad on selgunud!

Täna, 12. detsembril 2016, loositi välja Suur Auhinnamäng-1 Suure Auhinna, Püsilkliendi Auhinna ja Teise Eriauhinna võitja.

Suure Auhinna võitja on: Hiie Kostina, Valgjärve vald

Ta võitis 35 000 eurot. Lisaks võitis ta Püsikliendi Auhinna summas 5000 eurot

Teise Eriauhinna võitja on: Aino Kairo, Tamsalu
Ta võitis suurepärase auto Skoda Rapid või 15 000 eurot sularahas.

Me oleme väga rõõmsad koos võitjatega ja õnnitleme soojalt neid ja nende perekondi!

Täna saadame võitjatele tähtitud kirja ja palume võtta meiega ühendust niipea kui võimalik, et saaksime neile üle anda auhinnad.

Auhinna loosimise video leiate siit:

Suur Auhinnamäng-1 finaal on tulemas. 12. detsembril. 2016 loositakse välja esimene võitja!

12. detsembril loositakse välja Suur Auhind – 35 000 eurot ja Teine Eriauhind – 15 000 eurot või uus auto Škoda RAPID – loosimine toimub juba 12. detsembril 2016

Võitja loositakse arvuti vahendusel nagu see on määratletud Suur Auhinnamäng-1 reeglites. Loosimist jälgib sõltumatu audiitor firmast PKF Estonia OÜ.

Meeldetuletuseks, Suurt Auhinda võivad võita kõik, kes on esitanud ettenähtud aja jooksul vajalikud kampaaniadokumendid. See tähendab, et tagastusümbrikul peab olema postitempel kõige hilisemalt kampaaniaperioodi viimase päeva kuupäevaga 28.11.2016 ja see ümbrik peab jõudma RD Directi vähemalt 3 (kolm) tööpäeva enne Suure Auhinna loosimist.

Lisaks Suurele auhinnale loositakse välja ka ka Püsikliendi Auhind. See on auhind, mis makstakse Suure Auhinna võitjale lisaks, kui Suure Auhinna võitja on esitanud oma kampaaniadokumendid ette nähtud perioodi jooksul.

Samuti loositakse välja Teine Eriauhind.
Meeldetuletuseks, Eriauhind on saadaval ainult neile, kes ostavad vähemalt 1 (ühe) pakutava toote ja esitavad kindlaksmääratud vormis ja ajal kampaaniadokumendid vastavalt mängureeglitele. Eriauhinnaks on auto ŠKODA RAPID väärtusega 15 000 (viisteist tuhat) eurot või 15 000 (viisteist tuhat) eurot sularahas.

Me avalikustame võitja nime ja perekonnanime kohe pärast loosimist!

Head mänguõnne!

Lõpuks kohtusime oma esimese auhinnavõitjaga ja autasustasime teda 15 000 EUR!

See esmaspäeva oli väga huvitav päev kogu RD Direct Estonia meeskonnale – lõpuks kohtusime esimese Eriauhinna võitjaga, kes on Enla Odamus Otepäält.

Meie võitjale pühendadtud auhinna tseremoonia käigus ulatas juhatuse liige, Juozas Mačys, pidulikult üle sümboolse, auhinna võitmist kinnitava, sertifikaadi 15 000 eurole. “Esialgu pidasin teadet halvaks naljaks ega uskunud, et mina olen päriselt võitja,” ütles proua Enla võidu üleandmistseremoonial, kuhu ta saabus võidusummat vastu võtma oma lapselapsega.
Võitjal oli võimalik valida kas 15 000 euro väärtusega sõiduauto Skoda Rapid või 15 000 euro suurune summa, milledest võitja valis rahalise auhinna. “Kavatsen kasutada võidusummat oma tervise heaks ja elukvaliteedi parandamiseks,” sõnas proua Enla vastuseks küsimusele, kuidas kavatseb ta võidetud summat kasutada.

Suure Auhinnamäng-1 kestel loositi välja erinevaid auhindu kokku 70 000 euro väärtuses. 15 000 euro väärtuses Eriauhind loositi välja nende vahel, kes soetasid endale Reader’s Digest’i poolt pakutud raamatu “Toit meid kahjustab, toit meid tervendab”, mis on saanud hea tagasiside osaliseks nii lugejatelt kui professionaalidelt!
Järgmine auhindade loosimine toimub 12. detsembril 2016, kui loositakse välja Suur Auhind 35 000 EUR , Püsikliendi Auhind 5000 EUR ja teine 15 000 EUR suurune Eriauhind!

Auhinna üleandmise tseremoonia video leiad siit:

9.5.2016

15 000 euro suuruse Eriauhinna võitja on selgunud!

Täna , 9. Mail 2016 loositi välja Suur Auhinnamäng-1 Eriauhinna võitja.

Võitja on: Enla Odamus Otepäält
Ta võitis suurepärase auto Skoda Rapid või 15 000 eurot sularahas.

Me oleme väga rõõmsad koos võitjaga ja õnnitleme soojalt teda ja tema perekonda!

Täna me saadame võitjale tähtitud kirja ja palume võtta meiega ühendust niipea kui võimalik, et me saaks kokku leppida, millise auhinna ta valib.

Auhinna loosimise video leiate siit:

9.5.2016

Esimese Eriauhinna  – 15 000 EUR või uus auto Škoda RAPID – võitja loositakse täna!

9. mail 206 loositakse välja esimene Suure Auhinnamäng-1 auhind, Eriauhind. Võitja loositakse arvuti vahenduses nagu see on määratletud Suur Auhinnamäng-1 reeglites. Loosimist jälgib sõltumatu audiitor firmast PKF Estonia OÜ.

Meeldetuletuseks, Eriauhind on saadaval ainult neile, kes ostavad vähemalt 1 (ühe) pakutava toote ja esitavad kindlaksmääratud vormis ja ajal kampaaniadokumendid vastavalt mängureeglitele. Eriauhinnaks on auto ŠKODA RAPID väärtusega 15 000 (viisteist tuhat) eurot või 15 000 (viisteist tuhat) eurot sularahas.

Me avalikustame võitja nime ja perekonnanime kohe pärast loosimist!

Head mänguõnne!

Toit meid kahjustab. Toit meid tervendab.

Hiljuti sain vastata taaskord ühele levinud ja tuttavale küsimusele- kas šokolaad on tervislik? Mu lemmik vastus sellistele küsimustele algab ’’See sõltub ...’’, sest teaduslikud tõendusmaterjalid ei kaldu antud teema puhul ainult ühele kindlale poolele. Vähemalt sama levinud küsimus on ka see, kust üldse leida toitumise kohta väärt informatsiooni.

See raamat ei ole ühest järjekordsest imedieedist, vaid toidust, toitumisest ja tervisest kõige otsesemas tähenduses. See on ladusalt, lihtsas inimkeeles kirjutatud kompaktne käsiraamat, mis jagab hulgaliselt algtõdesid nii algajale kui ka edasijõudnud toitumis- ja tervisehuvilisele. Ning mis kõige olulisem, vastuse leiab paljudele levinud tervise- ja toitumisalastele küsimustele.

Toitumisteadus on tänu suurenenud teaduslikele tõenditele oluliselt täienenud. See raamat ei puuduta ainult teadmisi kindlatest toiduainetest või toitumise põhitõdesid. Siit saad teada ka sellest, kuidas näiteks toidu käitlemine tervisele mõju avaldab. Kolmest osast koosneva raamatu esimene peatükk võtab kokku toitumise põhitõed, millele tuginedes saab iga lugeja üles ehitada oma toitumise.

Raamatu teine osa võtab luubi alla ja analüüsib üle saja erineva toiduaine. Vanasti räägiti, et greip ei ole mitte ainult toitainerikas, vaid aitab ka rasvu põletada. Kas tõesti? Lisaks leiab toiduainete kohta ohtralt nii kokkamis-, ostu kui ka säilitusnippe.

Organismid reageerivad toiduainetele erinevalt. Mõnda meist lihtsalt puudutab see vähem, teisi rohkem. Paljudel terviseprobleemidel on leitud tugev seos toitumisega, mainimata seda, et mõned neist on toitumisest põhjustatud. Kuidas siis toitumine oma tervise heaks tööle panna?

Head lugemist, avastamist ja tugevat tervist,
Henri Ruul, Dietoloog

18.4.2016

RD Direct Estonia koos Reader‘s Digest-iga käivitab Eestis uue otsemüügikampaania Eesti turul. Uus kampaania on jätkuks 2015 detsembris käivitatud pilootprojektile, millega Reader’s Digest sisenes Eesti turule. Sarnaselt pilootprojektile pakub ettevõte ka uue kampaania raames võimalust tellida pakkumises olevat raamatut, ning osaleda tarbijamängus, mille käigus on võimalik võita auhindu kuni 40 00 EUR väärtuses.

Alates 20ndast aprillist saadab RD Direct Estonia Eesti elanikele välja järgmise kirja kutsega osaleda „Suures Auhinnmängus“ kirjas on ka raamatu kampaaniapakkumine. Pakkumisest huvitatud klientidel on võimalus tellida raamat „Toit meid kahjustab. Toit meid tervendab.“, mis saadetakse neile lähimasse postkontorisse.

Tarbijaloterii reeglida on lihtsad ja selged – kampaaniapakkumise saaja võib vabalt otsustada, kas osaleda loteriis või mitte, ning vastavalt oma otsusele tagastada või jätta tagastamata osalemiseks ettenähtud vastusümbrikud, mis saadeti koos kampaaniapakkumisega. Kampaaniapakkumises olnud raamatu ostmine ei ole eeltingimuseks tarbijaloteriis osalemiseks, kuid raamatu ostjad saavad võimaluse võita täiendavaid auhindu.

Kõik kampaaniapakkumise saajad, kes reageerivad tarbijaloterii kutsele vastavalt mängu reeglitele, saavad osaleda tarbijaloterii loosimistes, mis toimuvad mais ja detsembris 2016, ning võimaluse võita auhindu kuni 40 000 EUR väärtuses.

Esimese Eriauhinna loosimine toimub juba 9. mail 2016, mil loositakse välja Suure Auhinnamängu esimene Eriauhind väärtusega 15 000 EUR!