Tooted

Siit leiate valiku suurepärastest raamatutest, mis oleme välja andnud:

1. Toit meid kahjustab. Toit meid tervendab.

Hind: 39,90€

On teaduslikult tõestatud, et toidu ja meie tervise vahel on otsene seos. Raamatust saate teada, kuidas tõhusalt leevendada ja ravida haiguseid toiduga, kuidas noorem välja näha ning pikendada oma eluiga. Milliseid toiduaineid vältida või vähem tarbida ja isegi kuidas koostada isiklik toitumiskava! See suurepärane teos on koostatud tähestikulise järjekorra põhimõttel, mille abil saate lihtsalt ja kiirelt leida teavet haiguste ja toiduainete kohta ning saada usaldusväärset ja teaduslikult tõestatud nõuandeid Teile ja Teie perele.

2. Tavalised asjad, tavatud kasutusviisid

Hind: 39,90€

Põnev on avastada, kuidas igapäevaste tarbeasjade “salajane elu” võib paremaks muuta SINU elu! Geniaalsed nipid, kuidas päästa päev ja kiirendada koristamist, eemaldada plekke, säästa raha.

3. 1001 kodust ravivõtet

Hind: 39,90€

See on vaieldamatult parim kaaslane, et saada nõuandeid, näpunäiteid ja nippe, et säilitada energilisus ja hea tervis igas vanuses. Kuidas leevendada külmavilli? Kuidas võidelda migreeni vastu? Igas majapidamises leiduvad vahendid kui apteek? Nendele ja paljudele teistele tervise küsimustele vastav ülim tervise käsiraamat.